آرام بند کالی اصل ترکیه

آرام بند کالی ترکیه اصل از نقات قوت این محصول کیفیت بالا در ساخت میباشد که معمولا در کارخانه های کره جنوبی ساخته می‌شود.

کالی تولیدکننده یراق آلات و ملزومات در و پنجره


شرکت کالی پن سیستم (KALE PEN SYSTEM) از شرکت های تابعه تولیدی و صنعتی کالی کیلیت (KALE KILIT) است.

آرام بند کالی
آرام بند کالی

حوزه کار شرکت کالی طراحی، تولید، بازاریابی و فروش یراق آلات و ملزومات در و پنجره UPVC و آلومنیومی است.

چشم انداز شرکت کالی این است که به یکی از شرکت های مهم در زمینه یراق آلات و ملزومات در و پنجره در بازار داخلی و بین المللی تبدیل شود.

آرام بند کالی
آرام بند کالی

تولیدات کالی شامل سیستم های درب سوئیچی و سرویسی، سیستم های در و پنجره دو حالته، فرانسوی، انواع اسپانیولت ها، سیستم بازشو دو حالته امنیتی، سیستم بازشو تک حالته و کشویی و سیستم فولکس واگنی است.

در تمامی مراحل تولید از تهیه مواد اولیه، طراحی تا ساخت محصول نهایی, جهتگیری اصلی حفظ کیفیت و انطباق با استانداردهای جهانی می باشد.

آرام بند کالی
آرام بند کالی

آبکاری قلیای (روی) در مرحله تکمیل محصول به طور کامل با محیط زیست سازگار است. شصت و سه سال تجربه مهندسان این شرکت نشان دهنده ثبات در عرضه محصولات این شرکت است.

نیروی فروش کالی به صورت مداوم درگیر سازماندهی دوره های فراگیر آموزشی و شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی هستند. این فعالیت ها راهنمای شرکت کالی در مسیر توسعه و تولید محصولات جدید است. تولیدات این شرکت تقریباً با تمامی سیستم های پروفیل تولیدی شرکت های پیشرو مطابقت دارد.

آرام بند کالی
آرام بند کالی

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت کالا

با شماره تلفن 09123480968 تماس حاصل فرمایید

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*